Pojištění domácnosti

  • Pojištění domácnosti na 300.000 Kč od 505 Kč ročně
  • Pojištění odpovědnosti zdarma
  • Přehledné online srovnání nabídek

Srovnání cen pojištění domácnosti online

Vyberte si snadno a rychle nejlevnější pojištění domácnosti. Ceny pojištění domácnosti, na rozdíl od cen povinného ručení, spíše klesají a nové pojistky Vám nabidnou výrazně lepší krytí za stejnou nebo lepší cenu.

Srovnání cen pojištění domácnosti nebylo nikdy snadnější. Vyplnění kalkulačky pojištění domácnosti Vám nezabere více než jednu minutu a ihned uvidíte přehledně seřazené ceny.

Naši specialisté Vám po telefonu pomohou s výběrem pojištění na míru. Můžete si vybrat nejlevnější nebo nejlepší pojištění domácnosti. Zároveň Vám nabidneme aktuálně platné slevy.

Pojištění domácnosti kryje širokou škálu rizik jako je havárie, loupež i živelné událostí (požár, přepětí v síti, krádež, havárie vodovodního potrubí...).

Některá pojištění domácnosti obsahují zdarma pojištění odpovědnosti za škodu.

Pojištění domácnosti se vztahuje vybavení, tvořící zařízení domácnosti, jako je nábytek, elektrospotřebiče, audiovizuální technika, knihy, oblečení, klenoty, šperky nebo sportovní potřeby.

Současně mohou být pojištěny i stavební součásti, kterými se rozumí např. plovoucí podlaha, kuchyňská linka, obklady stěn a stropů apod.

Do pojištění spadají obvykle i prostory mimo byt jako např. půda, sklep či jiné nebytové prostory.

Oblíbené

Klikař - I havarijní je s klikem nejvýhodnější.Nejlevnější havarijní pojištění

Zvolte si variantu havarijního pojištění, která kryje pouze Vaše rizika! Ve městě se pojistěte proti vandalismu, na vesnici...

Klikař - Počítáme s Vámi.Nejlevnější povinné ručení

Obratem pro Vás najdeme nejlevnější povinné ručení. Veškeré nabídky pro Vás přehledně seřadíme takže ihned uvidíte, která pojiš...