Povinné ručení porovnání online

  • Kompletní přehled trhu na Vaší obrazovce
  • Garance nejlevnější ceny pro dobré řidiče
  • Akční slevy každý den v call centru

Povinné ručení si nyní můžete sjednat online

Povinné ručení neboli zákonné pojištění odpovědnosti vozidel musí mít ze zákona každé vozidlo, které je provozováno na pozemní komunikaci.

Povinné ručení Vás chrání proti škodám, které způsobíte provozem Vašeho vozidla třetím stranám. Nekryje škody na Vašem vozidle, které si způsobíte sám. K tomu potřebujete havarijní pojištění.

Dokladem, který prokazuje, že má vůz uzavřené povinné ručení, je zelená karta.

Nebudete-li s vozem delší dobu jezdit a chcete-li ušetřit na povinném ručení, musíte odevzdat státní poznávací značku do takzvaného depozitu.

Nejste-li spokojeni s cenou Vašeho povinného ručení, porovnání povinného ručení na internetu Vám zabere několik málo minut. Velmi rychle zjistíte, jaké jsou aktuální ceny povinného ručení na trhu.

Sjednat si povinné ručení online je velmi jednoduché. Jediná informace, kterou možná nebudete z hlavy znát, je výkon a objem motoru Vašeho auta. Nemáte-li u sebe malý technický průkaz, zkuste ji odhadnout. Pokud neznáte Vaše bonusy z předchozího pojištění, obratem Vám je zjistí naši specialisté. Bonusy je možné převést z předchozího povinného ručení.

K povinnému ručení si můžete sjednat řadu připojištění. Velmi oblíbené je pojištění čelních skel nebo jednoduché pojištění auta proti odcizení, které stojí pro starší auta méně než 500 Kč za rok.

Najdete-li lepší cenu, vypovězte Vaši stávající smlouvu. Vypovědět pojistku na povinné ručení je jednoduché.

Nejlevnější povinné ručení u nás stojí 968 Kč. Slevy až 70%. Ušetří s námi 86% řidičů.

Nabízíme produkty většiny pojišťoven na trhu, takže si určitě vyberete.

O povinném ručení víme vše. Vyzkoušejte si to.

Oblíbené

Klikař - I havarijní je s klikem nejvýhodnější.Nejlevnější havarijní pojištění

Zvolte si variantu havarijního pojištění, která kryje pouze Vaše rizika! Ve městě se pojistěte proti vandalismu, na vesnici...

Žena přemýšlející o ochranně své rodiny.Pojištění odpovědnosti

Pojištění odpovědnosti je známé také pod lidovým názvem pojistka na blbost. Chrání nás před finančními následky škod, které způ...