Cestovní pojištění AXA ASSISTANCE

  • Vítěz v soutěži "Zlatá koruna" - nejlepší cestovko na trhu
  • Celosvětová síť smluvních zdravotnických zařízení
  • Platnost ihned, dokumenty obratem v emailu

Cestovní pojištění AXA ASSISTANCE

Cestovní pojištění od AXA Assistance bylo oceněno v soutěži Zlatá koruna 2020, jako nejlepší cestovní pojištění na trhu.

Cestovní pojištění AXA Assistance nabízíme ve 4 variantách s odlišným krytím. Rozsah pojištění včetně ceny Vám přehledně seřadíme a porovnáme s ostatními nabídkami. S cestovním pojištěním AXA Assistance máte jistotu 24 hodin denně 7 dní v týdnu kdekoliv na světě. Na svou cestu se můžete pojistit i na poslední chvíli z mobilu během 5 minut.

Sleva 50 % za online sjednání.

Produkt Excelent nyí kryje i léčebné výlohy spojené s onemocněním COVID-19 a to do limitu 25 mil. Kč. Krytí poskytne i v případě preventivní karantény a pomůže i s návratem domů, pokud by nebylo možné kvůli karanténě odcestovat v plánovaném čase.

Asistenční služby a právní poradenství v několika světových jazycích.

Součástí asistenčních služeb je pomoc při událostech souvisejících s pobytem v zahraničí. Právní asistence pomůže při trestním nebo přestupkovém řízení po dopravní nehodě i v případě vzniku nároku na náhradu škody.

V rámci lifestyle asistence lze využít službu pro zajištění rezervace ubytování, jízdenek, zajištění pronájmu vozidla nebo služeb průvodců, tlumočníků apod. Náklady související s jejich poskytnutím však hradí klient.

Pojištění dle sjednané varianty zahrnuje léčebné výlohy, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel, zpoždění letu, asistenční služby včetně právní.

Výběr z variant Reference, Reference Super Plus, Komfort nebo Excelent s krytím léčebných výloh s limitem 2,5 mil Kč / 5 mil. Kč nebo 500 mil. Kč.

Široký výběr připojištění: rizikové sporty, autoasistence, pojištění zapůjčeného vozidla či pracovní manuální činnosti.

Oblíbené

UIG Povinné ručení AXA

Povinné ručení Axa je poskytováno ve 3 variantách s odlišnou výší limitu plnění. Konkrétní rozsah pojištění včetně ceny Vám pře...

UIGPojištění domácnosti AXA

Pojištění domácnosti AXA nabízí ochranu Vašeho domova pro případ nenadálých událostí.  Jednotlivé nabídky Vám porovnáme a pomůž...