Cestovní pojištění AXA ASSISTANCE

  • Maximální krytí léčebných výloh
  • Celosvětová síť smluvních zdravotnických zařízení
  • Platnost ihned, dokumenty obratem v emailu

Cestovní pojištění AXA ASSISTANCE

Cestovní pojištění AXA Assistance nabízíme ve 4 variantách s odlišným krytím. Rozsah pojištění včetně ceny Vám přehledně seřadíme a porovnáme s ostatními nabídkami. S cestovním pojištěním AXA Assistance máte jistotu 24 hodin denně 7 dní v týdnu kdekoliv na světě. Na svou cestu se můžete pojistit i na poslední chvíli z mobilu během 5 minut.

Sleva 50 % za online sjednání.

Asistenční služby a právní poradenství v několika světových jazycích.

Součástí asistenčních služeb je pomoc při událostech souvisejících s pobytem v zahraničí. Právní asistence pomůže při trestním nebo přestupkovém řízení po dopravní nehodě i v případě vzniku nároku na náhradu škody.

V rámci lifestyle asistence lze využít službu pro zajištění rezervace ubytování, jízdenek, zajištění pronájmu vozidla nebo služeb průvodců, tlumočníků apod. Náklady související s jejich poskytnutím však hradí klient.

Pojištění dle sjednané varianty zahrnuje léčebné výlohy, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel, zpoždění letu, asistenční služby včetně právní.

Výběr z variant Reference, Reference Super Plus, Komfort nebo Excelent s krytím léčebných výloh s limitem 2,5 mil Kč / 5 mil. Kč nebo 500 mil. Kč.

Široký výběr připojištění: rizikové sporty, autoasistence, pojištění zapůjčeného vozidla či pracovní manuální činnosti.

Oblíbené

Logo pojišťovny AXA Povinné ručení AXA

Povinné ručení Axa je poskytováno ve 3 variantách s odlišnou výší limitu plnění. Konkrétní rozsah pojištění včetně ceny Vám pře...

Logo pojišťovny AXAPojištění domácnosti AXA

Pojištění domácnosti AXA nabízí ochranu Vašeho domova pro případ nenadálých událostí.  Jednotlivé nabídky Vám porovnáme a pomůž...