Cestovní pojištění platné ihned

Bílý ručník s černou žárovkou.

Uzavření cestovního pojištění by mělo být automatickou součástí příprav na každou cestu za hranice naší země. Často si ale na tuto nutnost vzpomeneme až těsně před odjezdem nebo vyrazíme zcela neplánovaně, například na jednodenní nákupy do Německa.

Stává se vám to také? V takovém případě jistě oceníte, že platnost cestovního pojištění je u nás už ode dne uzavření a nikoliv od dne následujícího, jak tomu bylo dříve.

Pro uzavření pojištění do zahraničí na poslední chvíli tak stačí jen použít naši kalkulačku cestovního pojištění. Vše zvládnete i z Vašeho mobilu, máte-li přístup na internet. Cestovní pojištění vyřídíte za pár minut a obratem obdržíte příslušné dokumenty na e-mail včetně kartičky pojištěnce. Platbu je však nutné provést okamžitě. Na výběr máte platbu kartou nebo bankovním převodem.

Jedinou podmínkou je, že pojištění musí být uzavřeno a uhrazeno ještě předtím, než opustíte území České republiky.

Oblíbené

Žena přemýšlející o ochranně své rodiny.Pojištění odpovědnosti

Pojištění odpovědnosti je známé také pod lidovým názvem pojistka na blbost. Chrání nás před finančními následky škod, které způ...

Klikař - Ochrání Vás a ještě ušetříte, je fajn být Klikař.Nejlevnější pojištění domácnosti

Spočítejte si během 2 minut, na kolik Vás vyjde pojištění domácnosti. Nabídky Vám přehledně seřadíme a Vy okamžitě uvidíte, jak...