Cestovní pojištění od 11 Kč denně

  • Sleva 50% při sjednání online
  • Kompletní pojištění před všemi hrozbami
  • Nezávazné porovnání pojišťoven zdarma

Cestovní pojištění byste měli mít vždy

Pojištění na cesty do zahraničí si můžete sjednat online během 5 minut. Dokonce i na mobilu cestou na letiště!

Bez cestovního pojištění s dostečnými limity vás banální nehoda může finančně zruinovat na dlouhou dobu. Pro zajímavost: desetiminutový let vrtulníkem v Rakousku stojí 3 tisíce EUR. Srovnejte si to s náklady ve výši několika stokorun, které vás bude stát běžné pojištění na cesty.

Nejdůležitější součástí cestovního pojištění je pojištění léčebných výloh. Z toho hradíte veškeré náklady na ošetření, hospitalizaci, transport do nemocnice a v určitých případech i transport zpět do vlasti. Tady se nevyplatí příliš šetřit, neboť ze relativně málo peněz si můžete sjednat cestovní pojistku s limity v řádu milionů Kč, což už je dostatečná částka, abyste mohli cestovat v klidu.

Srovnání cen u cestovního pojištění by mělo být pro každého prvním krokem a samozřejmostí. Každá pojišťovna využívá odlišných ceníků a porovnání Vás nestojí nic, kromě pár vteřin navíc. Cestovní pojištění do zahraničí Vás pak může vyjít velmi výhodně.

Každé pojištění na cesty též obsahuje asistenční služby. Ty byste měli volat vždy, když se vám něco stane. Nejenže se vám dostane pomoci ve vašem rodném jazyce v každou denní i noční hodinu, ale i následné vyřízení pojistné události bude snadnější, neboť dostanete ihned přesné instrukce, jak postupovat a kam jít. Asistenční služba vám též pomůže vyřídit veškeré náležitosti s příslušným lékařským zařízením.

Druhým nejdůležitějším pojištěním je pojištění odpovědnosti. To se vám bude hodit, pokud někomu způsobíte škodu, ať už na zdraví nebo na majetku. Typickým příkladem je srážka na sjezdovce, při které někoho zraníte nebo poškození cizí lodi při vyjížďce na vodním skútru. Za několik desetikorun na týden si můžete pojistit škody v řádu až milionu Kč.

Pojištění na cesty vzniká zaplacením. Nicméně je nutné, aby bylo pojistné zaplaceno před započetím vaší cesty. Při sjednání cestovního pojištění online nemusíte nic podepisovat. Obratem dostanete veškeré podklady včetně asistenční kartičky do emailu, takže můžete ihned vyrazit.

V nabídce cestovního pojištění si můžete vybrat z následujících pojištění:

Pojištění léčebných výloh - je obsaženo vždy. Z pojištění léčebných výloh pojistitel hradí obvykle náklady na léčení či ošetření, hospitalizaci, repatriace zpět do ČR a transporty.

Úrazové pojištění - zahrnuje pojistné plnění v případě trvalých následků úrazu, smrti na následky úrazu a odškodné.

Asistenční služby - asistenční služba pomůže s vyhledáním zdravotního zařízení, poskytne platební garance či pomůže s vyřízením náhradních cestovních dokladů.

Pojištění zavazadel - pojištění zavazadel se vztahuje na věci osobní potřeby, které se obvykle berou s sebou na cestu.

Pojištění odpovědnosti za škodu - vztahuje se na odpovědnost za škody způsobené třetí osobě v zahraničí při běžných činnostech jako je sport, rekreace a zábava, a to jak na zdraví, tak na majetku.

Výluky z pojištění - pozor na výluky uvedené v pojistných podmínkách. Výluky definují případy, na které se pojištění nevztahuje.

Oblíbené

Klik 3.0 - Povinné ručeníNejlevnější povinné ručení

Obratem pro Vás najdeme nejlevnější povinné ručení. Veškeré nabídky pro Vás přehledně seřadíme takže ihned uvidíte, která pojiš...

Klikař - I havarijní je s klikem nejvýhodnější.Nejlevnější havarijní pojištění

Zvolte si variantu havarijního pojištění, která kryje pouze Vaše rizika! Ve městě se pojistěte proti vandalismu, na vesnici...