Asistenční služby k cestovnímu pojištění

Detailní záběr na operátorku.

Při cestě do zahraničí si vždy uzavřete cestovní pojištění. Kromě toho, že budete kryti pro případ nemoci nebo úrazu, budete moci využít asistenčních služeb, které jsou pro každého z nás opravdovým benefitem. Co si pod tím představit?

Proškoleného operátora, který je Vám k dispozici 24 hodin denně, který hovoří Vaším jazykem a který je připraven Vám poskytnout cenné rady jak postupovat v případě, že při Vašem pobytu v zahraničí dojde ke škodní události a Vy musíte navštívit lékaře nebo řešit Vámi způsobenou škodu.

Nejčastěji se lidé v zahraničí na asistenční službu obracejí v případě úrazu, onemocněním či při potřebě právní rady při způsobené škodě. Číslo na asistenční službu je dobré si uložit do telefonu před cestou, neboť v okamžiku, kdy se Vám něco stane, jej máte ihned po ruce.

V ideálním případě mějte před telefonátem na asistenční službu ještě připraveno číslo Vaší pojistky. Operátor asistenční služby by Vám měl nejen poradit, jak postupovat, ale bude s Vámi i v kontaktu do zdárného vyřešení celého problému.

Oblíbené

Čtyřčlenná rodina připravující se na cestu k moři.Doporučené limity

V případě uzavírání cestovního pojištění je třeba dbát na správný rozsah pojištění, územní platnost, a na limity pojistného pln...

Cestovní pojištěníCestovní pojištění

Pojištění na cesty do zahraničí si můžete sjednat online během 5 minut. Dokonce i na mobilu cestou na letiště! Bez cestovní...