Získejte roční dálniční známku 2017 k povinnému ručení od ČSOB Pojišťovny!

Logo srovnávače Klikpojištění

Blíží se Vánoce, a proto jsme se rozhodli od 27. 11. 2016 rozdat 45 000 Kč v podobě dálničních známek pro rok 2017 k povinnému ručení od ČSOB Pojišťovny. Stačí, když od 27. listopadu uzavřete povinné ručení u ČSOB pojišťovny v hodnotě minimálně 5 000 Kč s roční frekvencí platby a co nejdříve uhradíte pojistné. Když nebudete otálet, dostanete od nás roční dálniční známku v hodnotě 1 500 Kč, kterou máme připravenou pouze pro 30 nejrychlejších!

Zde uvidíte jména vítězů: Od výherce budeme potřebovat souhlas s tím, že můžeme na webu soutěže klik.cz/dalnicni-znamka-k-povku zveřejnit křestní jméno výherce a město, ve kterém bydlí. Bez tohoto souhlasu nemůže dojít k předání výhry.

Vánoční soutěž je u konce a všechny vánoční dálniční známky byly rozeslány výhercům. Nejrychlejší byli pan Erik z Brandýsa nad Labem, pan Luďek z Přibyslavic, paní Pavla z Tlumačova, pan Milan z Třemošnice, pan Milan z Máslovic, paní Marie z Malovic, pan Josef z Štěchovic, paní Marta z Mlékosrb, paní Hana z Příbrami, paní Anna z Kněžic, 5 podnikatelů z Libčan, Mohlenice, Prahy a Ždáru, pan Ludvík z Prahy, pan Josef z Nýřan, pan Pavel z Olomouce, pan Václav z Mnichova, pan Miroslav z Milovic, pan Patrik ze Štramberka, pan Zdeněk z Postupic, pan Lubomír a Jiří z Ostravy, pan Filip z Vratimova, pan Libor z Třeštiny, pan Zdeněk z Čechočovic, pan Martin z Dolního Dvořiště, pan Ivaylo z České Lípy a pan Jan z Ostré. Všem výhercům gratulujeme a přejeme klidné prožití svátků.

Pravidla Soutěže „Dálniční známka k povku!":

Pořadatel: Soutěž pořádá Klikpojisteni.cz, a.s., se sídlem Sokolovská 371/1, Praha 8 – Karlín, PSČ 142 00, IČ 24751596, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 16572.

Výhra: Roční dálniční známka na rok 2017.

Podmínky pro zařazení do soutěže: Uzavření pojistné smlouvy na povinné ručení od ČSOB Pojišťovny během soutěžního období s roční četností platby ve výši minimálně 5 000 Kč. Úhrada pojistného musí být provedena ve splatnosti.

Soutěžní období: Soutěž probíhá od 27. 11. 2016 do vyčerpání 30 kusů dálničních známek v hodnotě 45 000 Kč, nebo do 31. 12. 2016.

Předání výhry: Dle dohody s výhercem, lze výhru vyzvednout na adrese kanceláře Klikpojisteni.cz a.s. nebo výhru doručíme doporučenou poštou na potvrzenou adresu, a to do 15 dnů od data účinnosti smlouvy. V případě, že výherce výhru vysloveně odmítne nebo nepřevezme zásilku, výhra propadá.

Jak soutěž probíhá:

Soutěží ten, kdo uzavře pojistnou smlouvu na povinné ručení od ČSOB Pojišťovny během soutěžního období. Pro 30 nejrychlejších klientů, kteří na webu Klik.cz uzavřou a uhradí povinné ručení od ČSOB Pojišťovny v minimální hodnotě pojistného 5 000 Kč s roční četností platby, je připravena dálniční známka na rok 2017! Výherci dáme vědět tak, že mu zavoláme na číslo uvedené v pojistné smlouvě. Každý účastník soutěže může vyhrát pouze 1x. Výhru není možné směnit za peníze. Od výherce potřebujeme souhlas s tím, že můžeme na webu soutěže klik.cz/dalnicni-znamka-k-povku zveřejnit křestní jméno výherce a město, ve kterém bydlí. Bez tohoto souhlasu nemůže dojít k předání výhry. Každý, kdo se zapojí do soutěže, souhlasí s těmito podmínkami a zavazuje se je dodržovat. Účastí v soutěži nevzniká právní nárok na výhru. Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Výhru není možné právně vymáhat. Když výhry nebude možné výhercům předat v souladu s pravidly soutěže, můžeme jako pořadatel podmínky předávání změnit. Máme právo bez jakékoliv náhrady kdykoliv tuto soutěž ukončit anebo změnit nebo doplnit její pravidla. Nová pravidla pak platí ode dne zveřejnění na našich webových stránkách. Výhru nelze převést na kohokoliv jiného. Neneseme žádnou odpovědnost za případné škody způsobené soutěžícím nebo komukoliv jinému v souvislosti se získáním výhry. Reklamace výher není možná. Neodpovídáme za nedoručení oznámení o výhře z důvodů, které nemůžeme ovlivnit. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci Klikpojisteni.cz a.s.. Tato pravidla soutěže a právní vztahy mezi námi a soutěžícími se řídí právním řádem České republiky. Tato pravidla platí od 27. 11. do 31. 12. 2016.

Souhrn nepeněžitých výher v peněžním vyjádření: 45.000,- Kč

Hodnota jednotlivých výher: 1.500,- Kč

Místo předání výhry: Kancelář Společnosti, Sokolovská 371/1, 186 00 Praha 8

Způsob předání výhry: Osobní předání výherci nebo zaslání doporučenou poštou

Lhůta pro předání výhry: Do 15 dnů od data účinnosti pojistné smlouvy.

Oblíbené

Klik 3.0 - Povinné ručeníNejlevnější povinné ručení

Obratem pro Vás najdeme nejlevnější povinné ručení. Veškeré nabídky pro Vás přehledně seřadíme takže ihned uvidíte, která pojiš...

Klikař - I havarijní je s klikem nejvýhodnější.Nejlevnější havarijní pojištění

Zvolte si variantu havarijního pojištění, která kryje pouze Vaše rizika! Ve městě se pojistěte proti vandalismu, na vesnici...