Havarijní pojištění Pillow

  • Sleva za bezškodní průběh pojištění až 60%
  • Převedeme Vám bonus z povinného ručení
  • Porovnáme Vám pojištění Pillow s ostatními

Havarijní pojištění Pillow

Havarijní pojištění Pillow poskytuje komplexní ochranu Vašeho vozu pro všechny případy. Rozsah pojištění včetně ceny Vám přehledně seřadíme a porovnáme s ostatními pojišťovnami na trhu. S výběrem nejvhodnější varianty havarijního pojištění Pillow Vám pomohou naši specialisté na autopojištění. Vaše vozidlo můžete pojistit z pohodlí domova během deseti minut.

Asistenční služby Global Assistance, a.s.

Při sjednání povinného i havarijního pojištění Pillow Vám převedeme bonus.

Sleva za bezškodní průběh pojištění až 60%.

Rozsah havarijního pojištění si může zvolit každý sám.

Havarijní pojištění dle zvolené varianty pro případ živelné události, střetu se zvěří, havárie, vandalismu i odcizení celého vozidla či jeho částí.

Pojištění GAP, ze kterého je v případě totální škody hrazen finanční rozdíl mezi pořizovací (novou) cenou vozidla a mezi pojistným plněním.

Připojistit si navíc můžete úrazové pojištění řidiče, zavazadla, všechna skla nebo právní asistenční služby, které pomáhají řešit problémy vzniklé v souvislosti s provozem vozidla.

Oblíbené

Logo pojišťovny AllianzHavarijní pojištění Allianz

Havarijní pojištění Allianz poskytuje komplexní ochranu Vašeho vozu pro všechny případy. Rozsah pojištění včetně ceny Vám přehl...

Klikař - NevěříšHavarijní pojištění srovnání

Nemusíte nikam chodit, stačí Vám zadat pár údajů o Vás a Vašem voze do kalkulačky havarijního pojištění. Při srovnání havar...