Havarijní pojištění UNIQA

  • Sleva za bezškodní průběh pojištění až 60%
  • Převedeme Vám bonus z povinného ručení
  • Porovnáme Vám pojištění UNIQA s ostatními

Havarijní pojištění UNIQA

Havarijní pojištění UNIQA poskytuje komplexní ochranu Vašeho vozu pro všechny případy. Rozsah pojištění včetně ceny Vám přehledně seřadíme a porovnáme s ostatními pojišťovnami na trhu. S výběrem nejvhodnější varianty havarijního pojištění UNIQA Vám pomohou naši specialisté na autopojištění. Vaše vozidlo můžete pojistit z pohodlí domova během deseti minut.

Sleva 10% při roční frekvenci platby.

Při sjednání povinného i havarijního pojištění UNIQA Vám převedeme bonus.

Sleva za bezškodní průběh pojištění až 60%.

Výběr ze 3 variant pojištění MINI, KLASIK & MAXI.

Havarijní pojištění dle zvolené varianty pro případ živelné události, střetu se zvěří, havárie, vandalismu i odcizení celého vozidla či jeho částí.

Pojištění GAP, ze kterého je v případě totální škody hrazen finanční rozdíl mezi pořizovací (novou) cenou vozidla a mezi pojistným plněním.

Spoluúčast si můžete zvolit od nejnižší 2000 Kč, max. do 10% min 10000 Kč.

Automaticky snížená spoluúčast o 2000 Kč v případě opravy vozidla ve smluvním servisu UNIQA.

Územní platnost pojištění na geografickém území Evropy a Turecka, s výjimkou Běloruska, Moldavska, Ruské federace a Ukrajiny.

Připojistit si navíc můžete úrazové pojištění cestujících, zavazadla, náhradní vozidlo nebo právní asistenční služby, které pomáhají řešit problémy vzniklé v souvislosti s provozem vozidla.

Oblíbené

Logo pojišťovny AllianzHavarijní pojištění Allianz

Havarijní pojištění Allianz poskytuje komplexní ochranu Vašeho vozu pro všechny případy. Rozsah pojištění včetně ceny Vám přehl...

Klikař - NevěříšHavarijní pojištění srovnání

Nemusíte nikam chodit, stačí Vám zadat pár údajů o Vás a Vašem voze do kalkulačky havarijního pojištění. Při srovnání havar...