Prohlídka na havarijní pojištění u nového vozu

Historické červené vozidlo.

K havarijnímu pojištění sjednanému po telefonu je obvykle pojišťovnou vyžadována fotodokumentace vozidla. Prohlídky jsou vyžadovány z důvodu ochrany pojišťovny proti pojistným podvodům, což je pochopitelné u starších vozidel. To však většinou neplatí pro továrně nová vozidla.

Pokud pořizujete zcela nové vozidlo, stačí pojišťovně místo prohlídky doložit kopii velkého technického průkazu a faktury na zakoupené vozidlo. Ta současně slouží také k určení pojistné částky do pojistné smlouvy, aby bylo vozidlo pojištěno správně na skutečnou hodnotu, za kterou bylo vozidlo pořízeno.

Na prodejně Vám jistě havarijní pojištění nabídnou, ale ne vždy může být tato nabídka výhodná. Nezávislé cenové srovnání komplexního pojištění vozu od několika pojišťoven lze u nás udělat telefonicky a samotné uzavření smlouvy Vám nezabere více než 10 minut Vašeho času. A budete mít možnost výběru. Pojistka je platná okamžitě a Vy můžete vyrazit s novým vozem na silnici.

Oblíbené

Klikař - NevěříšHavarijní pojištění srovnání

Nemusíte nikam chodit, stačí Vám zadat pár údajů o Vás a Vašem voze do kalkulačky havarijního pojištění. Při srovnání havar...

Klikař - I havarijní je s klikem nejvýhodnější.Nejlevnější havarijní pojištění

Zvolte si variantu havarijního pojištění, která kryje pouze Vaše rizika! Ve městě se pojistěte proti vandalismu, na vesnici...