Klik.cz funguje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. I v době karantény.

Klik.cz funguje i v době koronaviru bez omezení

Omezení, která jsou platná kvůli výskytu koronaviru COVID-19 na území České republiky jsou sice nepříjemná, současně však také nezbytná. Klik.cz už bezmála 10 let pracuje na tom, aby lidé nemuseli chodit na pobočky. Aby si svá pojištění srovnali a následně měli možnost i uzavřít z bezpečí domova. V této situaci Vám tak chceme oznámit, že ani v tento moment nejsou naše služby nijak omezeny, a i nadále pracujeme bez přestávek tak, abychom vyhověli všem požadavkům.

Díky naší unikátní technologii jsme schopni být tu pro Vás takřka neustále, ať se děje cokoli!

Víte, že na Klik.cz si můžete pojištění uzavřít sami? Samozřejmě, pomocná ruka se vždy hodí a moc rádi Vám pomůžeme, nicméně možnost online uzavření na naší stránce zcela ve Vaší režii, je možná. Současně jsme připraveni na Vaše případné dotazy i na telefonu.

Naše mobilní verze zvládne porovnání za vteřinku.

Mobil má každý z nás v ruce takřka neustále. Na Klik.cz pro Vás máme připravenou skvělou mobilní kalkulačku, kde stačí vyplnit jen několik málo údajů o Vás a my Vám okamžitě porovnáme ceny pojištění auta či domácnosti. Platíte moc, nebo je Vaše pojistka nastavena dobře? Na Klik.cz si na tuto otázku zodpovíte během několika málo vteřin. A co je důležité – zcela nezávazně a zdarma.

Zelená karta? Do emailu i poštou.

Ptáte se, co se stane, pokud se Vám námi doporučená pojistka bude zdát výhodná a pojištění si uzavřete? I v tomto případě odpadá jakékoli chození kamkoli. Žádné pobočky, žádný zbytečný kontakt. Zelenou kartu a informace o Vaší pojistce včetně smlouvy Vám odešleme na emailovou adresu, následně Vám během pár dní přijde zelená karta i poštou. Smlouva pak vzniká až v moment zaplacení a bez nutnosti podpisu, výpověď lze taktéž vyřešit online a nechodit kvůli tomu na poštu.

Chraňte sebe a své blízké.

Omezením kontaktu s ostatními uděláte pro své zdraví aktuálně víc, než si možná připouštíte. Jsme rádi, že i v této situaci tu pro Vás můžeme být a nabídnout Vám naše služby v plném rozsahu. #spolutozvladneme

Oblíbené

Klik 3.0 - Povinné ručeníPorovnání povinného ručení

Pro porovnání povinného ručení Vám stačí počítač nebo telefon a 5 minut Vašeho času. Na jednoduché kalkulačce si můžete sami z ...

Logo srovnávače KlikpojištěníKontakty

Klikpojisteni.cz, s.r.o. IČ: 08682704 DIČ: CZ08682704 Sokolovská 371/1, 186 00 Praha 8 E-mail: info@klikpojiste...