Hledáme specialisty prodeje Ústí a Praha

CC Naruby - Lenka

Call Centrum Naruby s výdělky až 60.000,-Kč?

Ano, je to opravdu možné, protože u nás funguje všechno úplně jinak! Čti dál a zjistíš, že u nás je vše naruby oproti jiným Call Centrům. Společnost Klik.cz si během sedmi let vybudovala silné postavení na českém trhu. Důkazem tohoto tvrzení jsou spokojení zákazníci a neustále se zvětšující firma. Stali jsme se dokonce jedničkou na trhu v oblasti prodeje auto pojištění. V současné době nás najdete v Praze a Ústí nad Labem. Nově otevíráme pobočku na Slovensku v Bratislavě. Díky tomuto růstu hledáme nové obchodníky do našich Call Center, které fungují prostě naruby.

Jak vlastně může fungovat Call Centrum Naruby?

O Call Centrech už jsi určitě něco slyšel/a…např.: volá se lidem, kteří ani nemají tušení, kde jsi na ně vzal/a číslo. Tento člověk je následně na druhém konci drátu dost nepříjemný a málokdy si od Tebe něco koupí. Ano, přesně tak my to rozhodně neděláme! Naopak, kontakty získáváme tak, že si klient sám vyplní formulář na našich webovkách nebo si zadá žádost o zpětné zavolání. Ve chvíli, kdy nám přijde žádost od klienta, voláme a prodáváme.

Jak probíhá komunikace s klientem?

Zapomeň na rutinní čtení toho, co máš klientům říkat! U nás nejsou žádné call skripty. Od nás dostaneš pouze osu hovoru, která Ti pomůže v komunikaci a prodeji. S klienty vedeme neformální a přátelský dialog.

Jaká je u nás základní mzda?

Nástupní mzda je u nás 24.000,-Kč plus bonusy.

Kolik si u nás vyděláš na bonusech?

Stalo se Ti, že jsi si v jiných Call Centrech na bonusy v prvních měsících vůbec nesáhl? To Ti u nás nehrozí. Ve zkušební době jsou cíle nastavené tak, že si každý může vydělat 5.000,-Kč až 20.000,-Kč. Po zkušební době Tě čekají bonusy až do výše 42.000,-Kč.

Stále váháš a bojíš se, že budou cíle pro Tebe nedosažitelné?

U nás Ti může úplně odpadnout stres z plnění cílů. Určitě se teď ptáš, jak je to možné, když se jedná o prodejní pozici? Záleží to jen na Tobě, kolik za měsíc uzavřeš smluv, ale platí u nás pravidlo čím více smluv tím vyšší bonusy. Nemusíš cíl vždy splnit na 100%, aby Ti vůbec nějaký bonus byl vyplacen. Už od splnění cíle na 60% Ti bude bonus vyplacen.

Co Ti ještě můžeme nabídnout?

Stravenky, multisport kartu, firemní akce (večírky, grilování, laser game, bowling atd...), ovocné úterky (každé úterý čerstvé ovoce pro zaměstnance) a výrazné slevy na naše produkty. Nastoupit můžeš ihned nebo dle domluvy.

Ve kterých městech můžeš pro nás pracovat?

Pracoviště v centru Prahy: FLORENC (dobrá dostupnost od metra B, C, tramvajové zastávky Florenc, autobusové zastávky Florenc, Masarykova nádraží a Hlavního nádraží). V přízemí budovy se nachází příjemná kavárna a v okolí je mnoho možností, kde se můžeš dobře naobědvat. Kancelář nabízí krásný výhled až na Pražský hrad.

Pracoviště v centru Ústí nad Labem hned vedle Severočeského divadla opery a baletu. V přízemí budovy se nachází příjemná kavárna a v okolí je mnoho možností, kde se můžeš dobře naobědvat. Kancelář nabízí také krásný výhled na celé Ústí.

V létě plánujeme otevření další pobočky v Bratislavě.

Co od Tebe očekáváme?

Je pro nás hodně důležité, abys nám osobnostně zapadl do týmu. Co to znamená? Hledáme někoho, kdo je přátelský, spolehlivý, pracovitý a proklientsky orientovaný.

Pokud budeš mít praxi s prodejem po telefonu, budeme rádi, ale pokud ji nemáš a pozice u nás Tě zaujala, neváhej a zašli životopis na denisa.hajkova@klikpojisteni.cz.

Na základě reakce na tuto pracovní poptávku dáváš společnosti Klikpojištění.cz, s.r.o. souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Zajímá Vás, jaké to je pracovat v call centru? Přečtěte si článek o práci v call centru.

Oblíbené

Povinné ručeníPovinné ručení

Povinné ručení musí mít ze zákona každé vozidlo, které je provozováno na pozemní komunikaci. Povinné ručení, jinými slovy také ...

Havarijní pojištěníHavarijní pojištění

Havarijní pojištění je pojištění motorových vozidel, které slouží ke krytí škod na vlastním autě. Způsobí-li někdo škodu Vám, b...