Nejlevnější havarijní pojištění

  • Najdeme Vám nejlevnější pojištění
  • Výpočet nezávazně
  • Akční slevy přes call centrum

Jak ušetřit na havarijním pojištění

Zvolte si variantu havarijního pojištění, která kryje pouze Vaše rizika!

Ve městě se pojistěte proti vandalismu, na vesnici proti střetu se zvěří. Tomuto produktu se říká mini casco. Cena Vás příjemně překvapí.

Zkontrolujte si pojistnou hodnotu Vašeho vozu každý rok

Měla by odpovídat aktuální hodnotě vozidla, která velmi rychle klesá. Tím dosáhnete nižšího pojistného při obnově pojistky a odpovídajícímu krytí.

Sjednejte si povinné ručení a havarijní pojištění u stejné pojišťovny

Většina pojišťoven v takovém případě přiznává výraznou slevu na pojistném z obou pojištění.

Zvolte vyšší spoluúčast

Čím vyšší spoluúčast si zvolíte, tím bude pojistné levnější. V případě havárie však logicky zaplatíte v rámci spoluúčasti také více peněz, Zvažte, zda se Vám vyplatí víc úspora na splátkách pojištění, nebo úspora během případné větší škody.

Zabezpečte svůj vůz adekvátně

Pokud je Vaše vozidlo dostatečně zabezpečené (imobilizér, mechanické zabezpečení, satelitní vyhledávání apod.), získáte zajímavé slevy na pojištění rizika odcizení.

Převeďte si bonusy z povinného ručení

Většina pojišťoven umožňuje převod bonusů z předchozího povinného ručení na nové havarijní pojištění. Chcete-li, uděláme to za Vás.

Zjistěte si, jaké výhody a slevy získáte při variantě Allrisk

Varianta Allrisk obvykle obsahuje řadu výhod zdarma (rozšířené asistenční služby, pojištění úrazu posádky vozidla atd.), a proto si vždy porovnejte variantu Allrisk s variantou limitovaného pojištění, abyste zjistili, zda se je pro Vás výhodné nejlevnější havarijní pojištění nebo zda zvolíte dražší variantu. All Risk pojištění u nás nabízíme od 1687 Kč.

Oblíbené

Klikař - Občas nemáte kliku, i proto je dobré mít klik.Pojištění auta proti krádeži

Pojištění auta proti krádeži je výrazně levnější, než si myslíte. Pro starší auto již od 440 Kč za rok. Je-li pro Vás auto důle...

Klikař - Ochrání Vás a ještě ušetříte, je fajn být Klikař.Mini havarijní pojištění

S mini havarijním pojištění si můžete pojistit pouze vybraná rizika za příznivou cenu. Produkt se nazývá mini Casco a chrání Va...