Klikpojištění je tu pro Vás

Logo srovnávače Klikpojištění

Společnost Klikpojisteni.cz a.s. nabízí svým klientům možnost najít nejlevnější nebo nejvýhodnější povinné ručení během několika málo minut z pohodlí domova. Pojištění je možné sjednat přes mobil, počítač nebo telefonicky. Vše probíhá přes email, pouze zelenou kartu dostanete poštou.

Kromě povinného ručení nabízíme též havarijní pojištění, pojištění domácnosti, cestovní pojištění a pojištění odpovědnosti. Spolupracujeme s většinou pojišťoven na českém trhu.

Máme licenci pojišťovacího makléře udělenou Českou národní bankou s číslem registrace 133161 PM (podívejte se sami zde) a jsme pod jejím stálým dozorem. Zároveň je společnost registrovaná u Úřadu pro ochranu osobních údajů pod č. 00040582.

Každý den je Vám k dispozici 70 proškolených pojistných specialistů, kteří Vám zdarma pomohou s nezávaznou kalkulací nebo jakýmkoliv problémem. Všichni úspěšně složili zkoušku o odborné způsobilosti a jsou pravidelně školeni.

Majoritním vlastníkem Klikpojisteni.cz je společnost Benson Oak, která přivedla českého výrobce antivirových programů, společnost AVG a.s., jako první českou firmu na burzu v New Yorku. Více zde.

Máme za sebou 400 tis uzavřených pojistek.

Oblíbené

Klikař - Počítáme s Vámi.Nejlevnější povinné ručení

Obratem pro Vás najdeme nejlevnější povinné ručení. Veškeré nabídky pro Vás přehledně seřadíme takže ihned uvidíte, která pojiš...

Klikař - I havarijní je s klikem nejvýhodnější.Nejlevnější havarijní pojištění

Zvolte si variantu havarijního pojištění, která kryje pouze Vaše rizika! Ve městě se pojistěte proti vandalismu, na vesnici...