Klikpojištění je tu pro Vás

Logo srovnávače Klikpojištění

Společnost Klikpojisteni.cz s.r.o. nabízí svým klientům možnost najít nejlevnější nebo nejvýhodnější povinné ručení během několika málo minut z pohodlí domova. Pojištění je možné sjednat přes mobil, počítač nebo telefonicky. Vše probíhá přes email, pouze zelenou kartu dostanete poštou. V České republice vystupuje společnost pod názvem Klik.cz, na Slovensku pak Klik.sk.

Kromě povinného ručení nabízíme též havarijní pojištění, pojištění domácnosti, cestovní pojištění a životní pojištění. Spolupracujeme s většinou pojišťoven na českém trhu.

Jsme registrováni u České národní banky jako samostatný zprostředkovatel a jsme pod jejím stálým dozorem. Máme taktéž pojištění odpovědnosti na částku 50 mil. Kč.

Každý den je Vám k dispozici více než 100 proškolených pojistných specialistů ve dvou směnách, kteří Vám zdarma pomohou s nezávaznou kalkulací nebo jakýmkoliv problémem. Všichni úspěšně složili zkoušku o odborné způsobilosti a jsou pravidelně školeni.

Majoritním vlastníkem Klikpojisteni.cz je firma Netrisk, která je vlastněna společností TA Associates - předním globálním hráčem na poli růstového kapitálu.

Máme za sebou 500 tis uzavřených pojistek.

Oblíbené

Klik 3.0 - Povinné ručeníNejlevnější povinné ručení

Obratem pro Vás najdeme nejlevnější povinné ručení. Veškeré nabídky pro Vás přehledně seřadíme takže ihned uvidíte, která pojiš...

Klikař - I havarijní je s klikem nejvýhodnější.Nejlevnější havarijní pojištění

Zvolte si variantu havarijního pojištění, která kryje pouze Vaše rizika! Ve městě se pojistěte proti vandalismu, na vesnici...