Klikpojištění je tu pro Vás

Logo srovnávače Klikpojištění

Společnost Klikpojisteni.cz s.r.o. nabízí svým klientům možnost najít nejlevnější nebo nejvýhodnější povinné ručení během několika málo minut z pohodlí domova. Pojištění je možné sjednat přes mobil, počítač nebo telefonicky. Vše probíhá přes email, pouze zelenou kartu dostanete poštou. V České republice vystupuje společnost pod názvem Klik.cz, na Slovensku pak Klik.sk.

Kromě povinného ručení nabízíme též havarijní pojištění, pojištění domácnosti, cestovní pojištění a životní pojištění. Spolupracujeme s většinou pojišťoven na českém trhu.

Jsme registrováni u České národní banky jako samostatný zprostředkovatel a jsme pod jejím stálým dozorem. Máme taktéž pojištění odpovědnosti na částku 50 mil. Kč.

Každý den je Vám k dispozici více než 100 proškolených pojistných specialistů ve dvou směnách, kteří Vám zdarma pomohou s nezávaznou kalkulací nebo jakýmkoliv problémem. Všichni úspěšně složili zkoušku o odborné způsobilosti a jsou pravidelně školeni.

Majoritním vlastníkem Klikpojisteni.cz je firma Netrisk, která je vlastněna společností TA Associates - předním globálním hráčem na poli růstového kapitálu.

Máme za sebou 500 tis uzavřených pojistek.

Oblíbené

Nejlevnější povinné ručení již od 968 Kč najdete na Klik.czNejlevnější povinné ručení

Obratem pro Vás najdeme nejlevnější povinné ručení. Veškeré nabídky pro Vás přehledně seřadíme takže ihned uvidíte, která pojiš...

Klikař - I havarijní je s klikem nejvýhodnější.Nejlevnější havarijní pojištění

Zvolte si variantu havarijního pojištění, která kryje pouze Vaše rizika! Ve městě se pojistěte proti vandalismu, na vesnici...