Rychlé ověření ceny pojištění domova

  • Nezávislé srovnání nabídek
  • Vašemu domu na míru
  • Pohodlně a během pár minut se Vám ozveme s nabídkou

Přinášíme Vám rychlé ověření ceny pojištění

Spočítejte si během 2 minut, na kolik Vás vyjde pojištění domácnosti. Nabídky Vám přehledně seřadíme a Vy okamžitě uvidíte, jaké je nejlevnější pojištění domácnosti. Můžete si snadno spočítat pojištění domácnosti, nemovitosti nebo kombinaci obojího.

Nejlevnější pojištění domácnosti - jak postupovat?

Stanovte správně pojistnou částku. Vyhnete se tak riziku přepojištění nebo podpojištění.

Pojistěte se pouze proti rizikům, která Vám reálně hrozí. Nicméně základní rizika, jako jsou například živly nebo vykradení byste měli mít pojištěny vždy.

Zvolte roční frekvence placení. Bývá levnější než kvartální.

Zjistěte si, u koho máte sjednáno zákonné pojištění vozidla. Pojišťovny většinou nabízejí slevu, máte-li u nich více než jednu pojistku.

Zvolte vyšší spoluúčast. V případě pojistné události se budete na škodě podílet částkou ve výši spoluúčasti, ale ušetříte na pojistném.

Nové pojistky mohou mít pojištění odpovědnosti z občanského života v ceně. To se hodí, když například vytopíte sousedy. Určitě si vyberte pojištění domácnosti s odpovědností.

Oblíbené

Klikař - I havarijní je s klikem nejvýhodnější.Nejlevnější havarijní pojištění

Zvolte si variantu havarijního pojištění, která kryje pouze Vaše rizika! Ve městě se pojistěte proti vandalismu, na vesnici...

Povinné ručení na Klik.czVýpověď povinného ručení

Potřebujete vypovědět Vaše stávající povinné ručení? Není to nic těžkého, je však nutné brát v potaz, že výpověď není možná vžd...