Pojištění domu

  • Pojištění nemovitosti na 1 mil. Kč od 545 Kč
  • Rychlý výpočet a přehledné srovnání
  • Akční slevy přes call centrum

Pojištění domu

Chcete-li si pojistit Váš dům, vždy byste měli zvolit kombinaci pojištění domácnosti a nemovitosti . Pojištění domácnosti kryje vybavení Vašeho domu, pojištění nemovitosti stavbu samotnou.

Můžete si vybrat variantu Allrisk, která Vás kryje proti všem rizikům nebo si můžete vybrat pouze specifická rizika, proti kterým se chcete pojistit.

Pojištění nemovitosti v některých případech kryje kromě hlavní budovy i vedlejší stavby. Máte-li vedlejší stavbu, ujistěte se v pojistných podmínkách, že je pojištěna a že Vám vyhovuje limit pojistného plnění.

Porovnejte kvartální a roční platbu. Za roční platbu je většinou sleva.

K některým pojistkám dostanete pojištění odpovědnosti zdarma. Vzhledem k novele občanského zákoníku je toto připojištění velmi oblíbené.

Zvažte, jaká připojistění se Vám můžou hodit. Můžete si například navýšit limity pojistného plnění pro jednotlivé věci nebo rozšířit rizika o přepětí v zásuvkách.

Cenu pojištění velmi ovlivňuje povodňová zóna. V některých případech se může stát, že je Váš dům nepojistitelný.

Bydlíte-li na samotě, počítejte s tím, že bude pojistka dražší.

Oblíbené

Klikař - Je lepší být připravenýPojištění chaty

Jak si pojistit chatu Rozhodně doporučujeme pojistit rekreační objekt jako nemovitost i domácnost.  Pojištění nemovitos...

Červené tlačítko s automobilem na klávesnici.Sjednání povinného ručeni online

Opravdu během 15 minut může být Vaše auto pojištěno a Vy můžete vyjet. Proces uzavření povinného ručení přes call centrum nebo ...