Pojištění majetku

  • Nemovitost v hodnotě 1 mil. Kč za 545 Kč
  • Domácnost v hodnotě 300 tis. Kč za 505 Kč
  • Pojištění odpovědnosti zdarma

Ochraňte Vaši finanční pohodu

Pojištění majetku zahrnuje zejména pojištění domácnosti a nemovitosti. Váš majetek, tedy Váš domov, byste měli mít pojištěn vždy.

Bez pojištění prodloužené záruky na televizor se pravděpodobně obejdete, protože když se Vám rozbije televizor po záruce, je to nepříjemné, ale finančně Vás to nepoloží.

Odjedete na dovolenou, praskne Vám hadička na záchodě a zatopí vodou celý byt. Nebo Vás během dovolené vykradou. Nebo vítr schodí tašky ze střechy a následná bouřka vytopí celé první patro.

Takové banální příhody Vám mohou způsobit vážné finanční trable na dlouhou dobu. Ochrání Vás pojištění majetku, které dnes můžete pořídit za velmi rozumné peníze a navíc dostanete pojištění odpovědnosti zdarma.

Pojištění domácnosti ochrání vybavení bytu. Kromě standardního vybavení si můžete pojistit si můžete elektroniku, cennosti, sportovní potřeby nebo věci zvláštní hodnoty.

V rámci pojištění nemovitosti si můžete pojistit byt nebo dům a související stavby jako například garáž nebo zahradní bazén.

Oblíbené

Červené tlačítko s automobilem na klávesnici.Sjednání povinného ručeni online

Opravdu během 15 minut může být Vaše auto pojištěno a Vy můžete vyjet. Proces uzavření povinného ručení přes call centrum nebo ...

Klikař - I havarijní je s klikem nejvýhodnější.Nejlevnější havarijní pojištění

Zvolte si variantu havarijního pojištění, která kryje pouze Vaše rizika! Ve městě se pojistěte proti vandalismu, na vesnici...