Cestovní pojištění na hory se vždy vyplatí

  • Sleva při sjednání online
  • Výběr z široké nabídky pojistek
  • Doporučujeme pojištění odpovědnosti

Tohle byste měli vědět, než si pořídíte pojištění na hory:

Všechny pojistky, které nabízíme, kryjí běžné zimní sporty jako jsou běžky, sjezdovky a snowboarding, pokud jsou provozované na vyznačených trasách. Pozor na výluky! Sporty musí být provozované pouze na rekreační úrovni a ke škodní události nesmí dojít v souvislosti s požitím alkoholu. Kompletní výčet najdete vždy v pojistných podmínkách.

Chcete-li lyžovat mimo vyznačené sjezdovky nebo provozovat nějaké adrenalinové sporty, potřebujete extra pojištění rizikových sportů.

Pořiďte si dostatečně vysoké limity. Doporučujeme minimálně 1,5 mil. Kč na léčebné výlohy.

Jedete-li na lyže, určitě byste měli mít pojištění odpovědnosti. Srazíte nechtěně druhého lyžaře a škoda se může lehce vyšplhat na několik set tisíc korun.

Jezdíte-li rádi vysoko v horách, pamatujte, že některé pojistky mají ve výlukách lyžování ve vyšších nadmořských výškách. Zkontrolujte si to.

Většina pojistek nekryje úrazy, které se Vám stanou mimo vyznačené sjezdovky. Chcete-li jezdit ve volném terénu, musíte se připojistit. A samozřejmě, nejlepší prevence je mít do hor kvalitní outdoorové vybavení.

Oblíbené

Žena přemýšlející o ochranně své rodiny.Pojištění odpovědnosti

Pojištění odpovědnosti je známé také pod lidovým názvem pojistka na blbost. Chrání nás před finančními následky škod, které způ...

Zelený zaoblený čtverec s písmeny A-Z.Pozor na nadmořskou výšku

V případě lyžařské dovolené v zahraničí je nutné uzavřít kvalitní cestovní pojištění. To by mělo mít dostatečně vysoké limity, ...