Pojistka na blbost

  • Výpočet do 1 minuty bez zadání osobních údajů
  • Vysoké limity za několik stovek ročně
  • Zdarma k pojištění domova u některých pojistek

Pojištění odpovědnosti z občanského života

Pojištění odpovědnosti je známé také pod lidovým názvem pojistka na blbost. Chrání nás před finančními následky škod, které způsobíme třetí osobě na zdraví či majetku. Může to být jak při činnostech v běžném občanském životě, tak v zaměstnání. Na každé je ale potřeba uzavřít pojištění zvlášť.

Pojištění odpovědnosti z výkonu povolání se uzavírá na konkrétní rizika spojená s výkonem povolání. Běžné občanské pojištění odpovědnosti je často součástí pojištění domácnosti, ale lze sjednat i samostatně.

Pojištění odpovědnosti se vyplatí například v případě, kdy vaše dítě rozbije míčem okno, Váš pes pokouše souseda, zraníte někoho na sjezdovce nebo ve starožitnictví shodíte regál. Pojišťovna vzniklou škodu uhradí a vám se tato nemilá a často velmi nákladná událost nepodepíše na rodinném rozpočtu.

Pojištění majetku ve Vaší domácnosti na 300 000,- Kč včetně občanské odpovědnosti celé rodiny už od 47 Kč měsíčně.

Oblíbené

Červené tlačítko s automobilem na klávesnici.Sjednání povinného ručeni online

Opravdu během 15 minut může být Vaše auto pojištěno a Vy můžete vyjet. Proces uzavření povinného ručení přes call centrum nebo ...

Klikař - I havarijní je s klikem nejvýhodnější.Nejlevnější havarijní pojištění

Zvolte si variantu havarijního pojištění, která kryje pouze Vaše rizika! Ve městě se pojistěte proti vandalismu, na vesnici...