Pojistka na blbost

  • Zdarma k pojištění domova u některých pojistek
  • Od 50 Kč měsíčně
  • Ochrana před škodami, které způsobíte jiným

Pojištění odpovědnosti z občanského života

Pojištění odpovědnosti je známé také pod lidovým názvem pojistka na blbost. Chrání nás před finančními následky škod, které způsobíme třetí osobě na zdraví či majetku. Může to být jak při činnostech v běžném občanském životě, tak v zaměstnání. Na každé je ale potřeba uzavřít pojištění zvlášť.

Pojištění odpovědnosti z výkonu povolání se uzavírá na konkrétní rizika spojená s výkonem povolání. Například když nabouráte s firemním autem a zaměstnavatel po vás chce, abyste zaplatitli spoluúčast z havarijní pojistky.

Běžné občanské pojištění odpovědnosti je často součástí pojištění domácnosti, a proto rozhodně doporučujeme sjednat jej v balíčku s pojištěním domácnosti nebo nemovitosti.

Pojištění odpovědnosti z občanského života kryje případy, kdy vaše dítě rozbije míčem , Váš pes pokouše souseda, zraníte někoho na sjezdovce nebo ve starožitnictví shodíte regál. Pojišťovna vzniklou škodu uhradí a vám se tato nemilá a často velmi nákladná událost nepodepíše na rodinném rozpočtu.

Pojištění majetku ve Vaší domácnosti na 300 000,- Kč včetně občanské odpovědnosti celé rodiny už od 47 Kč měsíčně.

Oblíbené

Kalkulačka s vyplněnou hodnotou 968, s červeným autíčkem na povrchu.Povinné ručení online

Ušetříte Dostanete informace o všech cenách na trhu. S velkou pravděpodobností najdete stejně kvalitní pojistku levněji. ...

Klikař - I havarijní je s klikem nejvýhodnější.Nejlevnější havarijní pojištění

Zvolte si variantu havarijního pojištění, která kryje pouze Vaše rizika! Ve městě se pojistěte proti vandalismu, na vesnici...