Pro manuální práce v zahraničí musíte mít speciální cestovní pojištění

Klikař - Tak kampak to bude

Při cestách za hranice naší země je vždy nutné myslet na cestovní pojištění. Nejinak je tomu i v případě, kdy jedete do zahraničí manuálně pracovat.

Nepostačí ale klasické turistické cestovní pojištění, je potřeba uzavřít speciální cestovní pojištění na pracovní cestu s manuální prací, které bývá o něco dražší, ale zpravidla kryje více rizik s vyššími limity. V případě, že jedete do zahraničí pracovat na delší dobu, vyplatí se pojištění dlouhodobé.

Pokud byste byli pojištěni pouze turistickým cestovním pojištěním a došlo by k úrazu při výkonu povolání, pojišťovna by s největší pravděpodobností nevyplatila pojistné plnění. Podrobnosti o krytých rizicích, limitech a výlukách z pojištění se dočtete vždy v pojistných podmínkách konkrétní pojišťovny.

Oblíbené

Žena přemýšlející o ochranně své rodiny.Pojištění odpovědnosti

Pojištění odpovědnosti je známé také pod lidovým názvem pojistka na blbost. Chrání nás před finančními následky škod, které způ...

Muž vyřizující si pojištění mobilem.Cestovní pojištění online

Máte sbaleno a uvědomili jste si, že nemáte sjednané cestovní pojištění? Nevadí, můžete si jej sjednat z pohodlí domova nebo i ...