Pojištění závažných onemocnění online

  • Spočítáme Vám cenu bez zadání osobních údajů
  • Sestavte si pojistku přesně na míru Vašim potřebám
  • Pojištění proti nejčastějším onemocněním

Pojištění závažných onemocnění

Pojištění závažných onemocnění pomáhá vyrovnat se s následky vážných onemocnění, jako jsou infarkt, mrtvice, různé druhy rakoviny v různých stadiích, encefalitida, ohluchnutí, oslepnutí, karidomyopatie, roztroušená skleróza a další.

Pojistné plnění vyplacené od pojišťovny Vám může pomoci při úhradě nákladné léčby onemocnění, která nemusí být celá hrazena ze zdravotního pojištění. Budete si tedy moci dovolit i některé nejnovější léčebné metody, které třeba ještě pojišťovny nezařadily do standardně hrazené léčby.

Počet onemocnění, která jsou kryta tímto pojištěním, se liší podle pojišťovny. Jednotlivá závažná onemocnění jsou vyjmenovaná v konkrétních pojistných podmíkách pojišťovny. Samozřejmě platí, že čím více onemocnění pojištění kryje, tím je dražší. A mezi nejdražší pojištění patří pojištění psychických onemocnění.

Výše pojistného plnění se odvíjí od podmínek stanovených pojišťovnou a rozsahu onemocnění podle lékařské zprávy.

Např. při inkarktu myokardu můžete dostat 100% pojistné částky, ale při rakovině se výplata plnění liší podle rozsahu od 25% (rakovina prsu "in situ") do 100% (leukémie nebo zhoubný nádor s metastází). Podobné podmínky platí i u mrtvice. Při mrtvici mírného rozsahu dostanete vyplaceno 25% pojistné částky, při mrtvici extrémního rozsahu, která je definována jako trvalý pokles pracovní neschopnosti o více než 70%, celou částku.

Oblíbené

Nejvýhodnější ceny životního pojištění najdete na Klik.czPojištění trvalých následků úrazu

Finanční kompenzace trvalých následků úrazu podle stupně tělesného poškození. Úrazem se rozumí tělesné poškození neočekávan...