Pojištění zpoždění zavazadel

Klikař - Dovolená s klidem s klikem

S dovolenou ve vzdálenějších lokalitách je neodmyslitelně spjata doprava letadlem. S tím úzce souvisí nutnost zabalit všechny své věci do jednoho kufru a s důvěrou je svěřit leteckému personálu. Někdy se bohužel stane, že se svěřené zavazadlo ztratí a chvíli trvá, než se najde a doputuje na dovolenou za Vámi.

Právě pro takové případy je dobré pojištění zpoždění zavazadel, které se sjednává v rámci cestovního pojištění a vztahuje se většinou na zpoždění překračující 5 nebo 6 hodin. Díky tomuto pojištění pojišťovna uhradí nákup nutných věcí osobní potřeby na základě předložených dokladů, ale pozor: jen do výše stanovených limitů.

Vždy zvažte, zda se Vám toto pojištění vyplatí vzhledem k pojistným limitům a Vaší konkrétní situaci. Pokud můžete na zavazadla počkat v hotelu, kde budete bydlet celou dovolenou, pravděpodobně ho příliš nevyužijete.

Oblíbené

Zelený otazník.Pojistné limity

Pojistné limity nebo také limity pojistného plnění představují maximální částku, kterou je pojišťovna ochotna v rámci jednoho r...

Zelený zaoblený čtverec s písmeny A-Z.Výluky z pojištění

Při sjednávání cestovního pojištění dejte pozor na výluky z pojištění. Výluky najdete vždy v pojistných podmínkách, které jsou ...