AXA ASSISTANCE

Logo pojišťovny AXA

Sídlo: AXA ASSISTANCE, a. s., Hvězdova 1689/2a, 140 62 Praha 4

IČ: 25695215

Tel: +420 272 099 990

Email: office@axa-assistance.cz

Web: www.axa-assistance.cz

Cestovní pojištění od AXA Assistance bylo oceněno v soutěži Zlatá koruna 2020, jako nejlepší cestovní pojištění na trhu.

AXA ASSISTANCE, a.s. je součástí skupiny AXA, jedné z největších světových pojišťovacích skupin, a leaderem v oblasti finančního zabezpečení. Koncern AXA má celosvětově 52 milionů klientů, 120 tisíc zaměstnanců a 400 tisíc akcionářů. Celkem tato skupina spravuje 1,32 bilionů euro. Skupina AXA ASSISTANCE má své pobočky ve více než 30 zemích světa a zpracuje ročně více než 9 milionů asistenčních případů.

V České republice nabízí AXA ASSISTANCE svým klientům produkty asistenčního pojištění, jejichž smyslem je pomoc při řešení problémů, zejména při cestování, provozování motorových vozidel, při haváriích v domácnosti nebo v oblasti právních vztahů či zdraví. Při poskytování služeb je velký důraz kladen na operativnost, jednoduchost a komfort klienta. Díky mezinárodní síti poboček nabízí AXA ASSISTANCE pomoc kdekoliv na světě.

Oblíbené

Muž vyřizující si pojištění mobilem.Cestovní pojištění online

Máte sbaleno a uvědomili jste si, že nemáte sjednané cestovní pojištění? Nevadí, můžete si jej sjednat z pohodlí domova nebo i ...

Prasátko na peníze ve slunečních brýlích.Nejlevnější cestovní pojištění

Cestovní pojištění je před výletem za hranice ta nejlepší investice, kterou můžete udělat. Za několik stokorun si pojistíte jis...