Smlouva autopojištění UNIQA

UIG

Smluvní dokumentace pojišťoven bohužel není vždy srozumitelná. Klik.cz jako zprostředkovatel nemá možnost dokumenty upravovat. Podněty ke zlepšení pojišťovnám předáváme, nicméně poslední slovo má pojišťovna.

Co znamená položka FIX na smlouvě?

Položka FIX představuje fixní náklady pojišťovny, které se připočítávají ke každé smlouvě. Tyto náklady zohledňují v koncové ceně všechny pojišťovny. V položce FIX jsou zahrnuté zcela běžné náklady na zpracování smlouvy, zákonné odvody apod. Pro lepší představu se částka FIX dá přirovnat k poplatku za správu smlouvy u stavebního spoření nebo poplatkům za vedení účtu.

Co mám vlastně pojištěno v rámci havarijního pojištění?

Produkt GO MINI obsahuje pojištění odcizení vozidla, živelné pojištění, vandalismus a střet se zvěří. Neobsahuje havárii.

Produkt GO KLASIK obsahuje pojištění odcizení vozidla, živelné pojištění, vandalismus, střet se zvěří a havárii.

Produkt GO MAXI obsahuje pojištění odcizení vozidla, živelné pojištění, vandalismus, střet se zvěří, havárii a pojištění GAP.

Aktuální rozsah krytí se řídí vždy pojistnými podmínkami, které jste obdrželi při sjednání smlouvy,ve kterých dle názvů MINI, KLASIK, MAXI můžete jednoduše rozsah vyhledat. Nebo najdete výtah z pojistných podmínek níže.

Nevidím vybraná rizika na smlouvě?

Pravděpodobně se díváte do oddílu "připojištění", nikoliv do oddílu havarijního pojištění. Připojištění střetu se zvěří, živlu apod. jsou doplňková pojištění k povinnému ručení. Podívejte se prosím do sekce havarijní pojištění, kde najdete rozsah vašeho pojištění.

Přesné definice produktů

GO MINI

Odcizení vozidla či jeho částí v důsledku krádeže vloupáním nebo loupeže, poškození nebo zničení vozidla v důsledku následujících událostí: střet vozidla se zvěří, poškození zaparkovaného vozidla po přímém kontaktu se zvěří, požár, výbuch, blesk, krupobití, vichřice, pád stromů, stožárů, skal, zemin a jiných předmětů, které nejsou součástí pojištěného vozidla a nejsou přepravovány na nebo ve vozidle, sesuv půdy nebo lavin, povodeň, záplava, voda z vodovodních zařízení, vandalismus.

GO KLASIK = GO MINI + náraz na jakoukoli překážku, střet s jiným účastníkem /havárie

GO MAXI = GO KLASIK + pojištění GAP

Oblíbené

Klik 3.0 - Povinné ručeníNejlevnější povinné ručení

Obratem pro Vás najdeme nejlevnější povinné ručení. Veškeré nabídky pro Vás přehledně seřadíme takže ihned uvidíte, která pojiš...

Klik 3.0 - Povinné ručeníPorovnání povinného ručení

Pro porovnání povinného ručení Vám stačí počítač nebo telefon a 5 minut Vašeho času. Na jednoduché kalkulačce si můžete sami z ...