Povinné ručení BMW

  • Povinné ručení pro BMW od 1816 Kč
  • Porovnejte si nabídky jednotlivých pojišťoven
  • Akční slevy přes call centrum

Povinné ručení BMW

BMW (Bayerische Motoren Werke AG) je německý výrobce automobilů, motocyklů a motorů, jehož hlavní sídlo je v Mnichově. BMW je mateřskou společností firem Mini a Rolls-Royce. Znak BMW znázorňuje rotující bílou vrtuli na modré obloze jako symbol výrobce leteckých motorů, což odráží původ značky BMW. Je zároveň i stylizací bavorské vlajky. BMW vlastní tým Formule 1 BMW Sauber.

Pokud vlastníte vůz BMW s platnou registrační značkou, je Vaší povinností vůz pojistit. Povinné ručení, neboli pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla, je pojištění plynoucí ze zákona a musí ho mít každé vozidlo, které je provozováno na pozemní komunikaci. V případě, že vozidlo toto pojištění nemá, musí jeho majitel odevzdat SPZ a malý technický průkaz příslušnému orgánu evidence vozidel. Povinné ručení musí mít uzavřeno také vozidlo, které je na pozemní komunikaci pouze ponecháno.

Pojištění si lze sjednat u pojišťovny, která má oprávnění k provozování tohoto druhu pojištění. Na českém trhu je velké množství pojišťoven nabízejících pojištění odpovědnosti za škodu z provozu vozidla. Sazby pro vozy BMW se liší dle konkrétní pojišťovny.

Oblíbené

Klikař - Občas nemáte kliku, i proto je dobré mít klik.Pojištění auta proti krádeži

Pojištění auta proti krádeži je výrazně levnější, než si myslíte. Pro starší auto již od 440 Kč za rok. Je-li pro Vás auto důle...

Klik 3.0 - Povinné ručeníPorovnání povinného ručení

Pro porovnání povinného ručení Vám stačí počítač nebo telefon a 5 minut Vašeho času. Na jednoduché kalkulačce si můžete sami z ...