Povinné ručení ČSOB

  • Bonus až 50% za jízdu bez nehody
  • Porovnáme Vám cenu i rozsah s ostatními na trhu
  • Pojištění platné ihned, zelená karta obratem v emailu

Povinné ručení ČSOB

Povinné ručení ČSOB nabízíme ve 3 variantách s odlišnou výší limitu plnění. Konkrétní rozsah pojištění včetně ceny Vám přehledně seřadíme a porovnáme s ostatními pojišťovnami na trhu. S výběrem nejvhodnější varianty povinného ručení ČSOB Vám pomohou naši specialisté na autopojištění. Vaše vozidlo můžete pojistit z pohodlí domova během deseti minut.

Sleva 25% při online sjednání.

Sleva 3% za roční četnost platby.

Sleva 5% při uzavření dalšího pojištění u ČSOB pojišťovny.

Bonus až 50% za jízdu bez nehody.

Výběr ze 3 variant Standard, Dominant nebo Premiant s limity plnění 44 mil. Kč / 100 mil. Kč / 200 mil. Kč.

Povinné ručení Standard s limity plnění 44/35 mil. Kč na škody na zdraví a majetku, úrazové pojištění řidiče s limitem plnění 100 000,- Kč, pojištění soukromých věcí řidiče a asistenční služba v případě poruchy i havárie.

Povinné ručení Dominant s limity plnění 100 mil. Kč na škody na zdraví i majetku, úrazové pojištění řidiče s limitem plnění 200 000,- Kč, pojištění soukromých věcí řidiče a asistenční služba v případě poruchy i havárie.

Povinné ručení Premiant s limity plnění 200 mil. Kč na škody na zdraví i majetku, krytí škody na vlastním vozidle do 10 000 Kč, pokud způsobíte škodu třetí straně, náklady na půjčovné náhradního vozu do výše 10 000 Kč, úrazové pojištění řidiče s limitem plnění 300 000,- Kč, pojištění soukromých věcí řidiče a jeho příbuzných a asistenční služba v případě poruchy i havárie.

Připojistit si navíc můžete skla, živly, střet se zvěří, úrazové pojištění cestujících nebo zavazadla.

Při sjednání povinného i havarijního pojištění ČSOB Vám převedeme bonus.

Oblíbené

Logo pojišťovny ČSOBHavarijní pojištění ČSOB

Havarijní pojištění ČSOB poskytuje komplexní ochranu Vašeho vozu pro všechny případy. Rozsah pojištění včetně ceny Vám přehledn...

Červené tlačítko s automobilem na klávesnici.Sjednání povinného ručeni online

Opravdu během 15 minut může být Vaše auto pojištěno a Vy můžete vyjet. Proces uzavření povinného ručení přes call centrum nebo ...