Povinné ručení Ford

  • Povinné ručení pro Ford od 1254 Kč
  • Porovnejte si nabídky jednotlivých pojišťoven
  • Akční slevy přes call centrum

Povinné ručení Ford

Ford Motor Company je americká nadnárodní společnost vyrábějící automobily. Česká pobočka Ford Motor Company, s.r.o. zajišťuje dovoz a distribuci osobních a užitkových automobilů značky Ford do České republiky. Ford je jedním z nejúspěšnějších automobilových importérů do ČR. Mezi nejúspěšněji prodávané vozy v Česku patří Ford Fusion, Ford Focus a Ford Transit.

Pokud vlastníte vůz Ford s platnou registrační značkou, je Vaší povinností vůz pojistit. Povinné ručení, neboli pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla, je pojištění plynoucí ze zákona a musí ho mít každé vozidlo, které je provozováno na pozemní komunikaci. V případě, že vozidlo toto pojištění nemá, musí jeho majitel odevzdat SPZ a malý technický průkaz příslušnému orgánu evidence vozidel. Povinné ručení musí mít uzavřeno také vozidlo, které je na pozemní komunikaci pouze ponecháno.

Pojištění si lze sjednat u pojišťovny, která má oprávnění k provozování tohoto druhu pojištění. Na českém trhu je velké množství pojišťoven nabízejících pojištění odpovědnosti za škodu z provozu vozidla. Sazby pro vozy Ford se liší dle konkrétní pojišťovny.

Oblíbené

Logo pojišťovny AllianzPovinné ručení Allianz

Pojišťovna Allianz přišla na trh s produktem MojeAuto, který obsahuje 4 varianty pojištění. Základní povinné ručení má název Ko...

Klik 3.0 - Povinné ručeníPorovnání povinného ručení

Pro porovnání povinného ručení Vám stačí počítač nebo telefon a 5 minut Vašeho času. Na jednoduché kalkulačce si můžete sami z ...