Kalkulačka povinného ručení - doplňující údaje

Pro výpočet garantovaných cen je nutné zadat další údaje (označené ).

Každé pole v sekci zkontrolujte a uveďte do souladu s technickým průkazem.

Váš vůz

Zvolte, zda se jedná o osobní, nebo nákladní vozidlo do 3,5 tun.

Zadejte registrační značku (RZ) vozidla. Pokud vozidlo RZ nemá, nechte pole prázdné.Zadejte datum první registrace vozidla. To je datum, kdy bylo vozidlo poprvné uvedené do provozu. Pokud se jedná o zahraniční vůz, musíte zadat datum první registrace v zahraničí.

Vyberte typ paliva pojišťovaného vozidla. Pokud palivo nelze vybrat, zkontrolujte datum první registrace. Pokud i přesto palivo Vašeho vozidla není v nabídce, kontaktujte nás.

Uveďte druh motoru. Pokud Váš motor není v nabídce, kontaktujte nás.

Zvolte počet míst k sezení a druh karoserie. Pokud není v nabídce správný počet míst k sezení, kontaktujte nás.

ccm
Zadejte zdvihový objem válců. Tento údaj najdete v technickém průkazu vozidla.

kW
Zadajte výkon motoru v KW. Tento údaj najdete v technickém průkazu vozidla.

Zadejte počet sedadel ve vozidle. Tento údaj najdete v technickém průkazu vozidla.

Zadejte nejvyšší celkovou hmotnost vozidla. Tento údaj najdete v malém i velkém technickém průkazu vozidla s označením F.1.

Pojistit je možné pouze vozidla používaná k bežnému užití nebo taxislužbě. Nelze pojistit vozidla autoškoly, autopůjčovny, přepravy nebezpečného nákladu nebo s právem přednosti v jízdě.

Zvolte předpokládaný maximální nájezd kilometrů za rok. Pokud si nejste jistí, uveďte přibližný údaj nebo zvolte vyšší. Tento údaj slouží pro výpočet ceny pouze produktů Allianz a Pillow. U těchto dvou pojišťoven obdržíte každý rok vyúčtování pojistného podle skutečného nájezdu. Může tedy vzniknout přeplatek i nedoplatek.


Pojistník

(uzavírá pojištění a je uveden v dokladech od vozidla)
Osoba, která uzavírá pojištění a je současně uvedená v technickém průkazu vozidla jako držitel/provozovatel a vlastník vozidla. Pokud potřebujete uzavřít pojištění pro někoho jiného (např. odlišný provozovatel vozidla nebo leasing), kontaktujte prosím naší zákaznickou linku.
Zadejte právní formu osoby, která uzavírá pojištění.

Uveďte, zda je společnost plátcem DPH, či nikoliv.

Zadejte PSČ trvalého bydliště pojistníka. Pokud je pojistník právnická osoba nebo OSVČ, uveďte PSČ sídla firmy. Pojistník musí být shodný s provozovatelem a držitelem vozidla. Pokud tak není, kontaktujte nás.

Pro přesný výpočet Vaší ceny potřebujeme správnou adresu. Nezobrazí-li se Vám seznam měst, zkontrolujte prosím PSČ.

Pokud bydlíte na adrese svého trvalého bydliště, ponechte volbu 'Shodná s trvalou'. Pokud bydlíte na jiné adrese, než máte hlášené trvalé bydliště, vyberte 'Odlišná'.

Detailní informace o vybraném pojištění Vám zašleme na Váš e-mail.

+420
Spočítáme Vám i neveřejné nabídky.

Zadejte požadovaný počátek pojištění. Počátek pojištění může být nejdříve dnes. Nelze pojistit se zpětnou účinností.


Provozovatel


Ověření bonusu/malusu v databázi české kanceláře pojistitelůPomocí rodného čísla s křestním jménem nebo IČ společnosti ověříme bonus/malus z předchozích pojištění v databázi české kanceláře pojistitelů (ČKP). Bez ověření bonusu/malusu nelze stanovit přesnou cenu ani uzavřít pojištění.

Pomocí rodného čísla s křestním jménem nebo IČ společnosti ověříme bonus/malus z předchozích pojištění v databázi české kanceláře pojistitelů (ČKP). Bez ověření bonusu/malusu nelze stanovit přesnou cenu ani uzavřít pojištění.
Vaše osobní údaje použijeme pro kalkulaci nabídek a případně vypracování návrhu pojistné smlouvy. Více informací zde.