Práce pro absolventy

Starý Klikař s mladým a nezkušeným Klikařem.

Jste čerstvý absolvent střední školy a přemýšlíte, jakým směrem nasměrovat svou kariéru? Nebo vás tato situace za nedlouho čeká? Možná je načase dozvědět se něco málo o tom, jak vypadá práce pro absolventy v Klikpojisteni.cz.

Kdo tedy jsme? Jsme online srovnávač, který svým klientům pomáhá najít nejlepší možné pojištění. Spolupracujeme s velkým množstvím pojišťoven a díky tomu můžeme klientům vždy nabídnout možnost porovnání různých pojistných produktů a ušít jim tak pojištění na místu. V našem portfoliu máme povinné ručení, havarijní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácnosti, nemovitosti a odpovědnosti.

Co u nás může absolvent dělat? V současné době nabízíme práci pro absolventy v obchodním oddělení - pozice Specialista prodeje nebo také zjednodušeně Operátor call centra. Operátor má za úkol volat klientům, kteří projevili na webu zájem o naše služby (žádné otravování lidí, kteří nemají zájem) a následně s nimi hledat nejvhodnější řešení jejich pojištění. V ideálním případě končí takový hovor uzavřením pojistné smlouvy (v průměru se tak stane u každého třetího hovoru, což je oproti jiným call centrům nadprůměrná úspěšnost).

Jaký by měl absolvent být? Nejdůležitější je, aby byl komunikativní, ambiciózní a měl zájem o práci v prodeji. Operátor tráví prakticky celou směnu na telefonu a nesmí mu tedy dělat problém každodenní komunikace s klienty, musí mít radost z výsledků své práce. Měl by mít soutěživou povahu a touhu po tom být nejlepší. Vše ostatní vás naučíme!

Naše firma se neustále rozrůstá a rádi mezi sebou přivítáme šikovné absolventy. Pokud si myslíte, že právě vy jste ten správný kandidát, podívejte se na náš inzerát a dejte nám o sobě zasláním životopisu vědět.

Oblíbené

Logo srovnávače KlikpojištěníO Klikpojištění

Společnost Klikpojisteni.cz a.s. nabízí svým klientům možnost najít nejlevnější nebo nejvýhodnější povinné ručení během několik...

Logo srovnávače KlikpojištěníKontakty

Klikpojisteni.cz, a.s. Sokolovská 371/1, 186 00 Praha 8 E-mail: info@klikpojisteni.cz Zákaznické centrum Telefon 22...