Práce pro absolventy

Starý Klikař s mladým a nezkušeným Klikařem.

Jste čerstvý absolvent střední školy a přemýšlíte, jakým směrem nasměrovat svou kariéru? Nebo vás tato situace za nedlouho čeká? Možná je načase dozvědět se něco málo o tom, jak vypadá práce pro absolventy v Klikpojisteni.cz.

Kdo tedy jsme? Jsme online srovnávač, který svým klientům pomáhá najít nejlepší možné pojištění. Spolupracujeme s velkým množstvím pojišťoven a díky tomu můžeme klientům vždy nabídnout možnost porovnání různých pojistných produktů a ušít jim tak pojištění na místu. V našem portfoliu máme povinné ručení, havarijní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácnosti, nemovitosti a odpovědnosti.

Co u nás může absolvent dělat? V současné době nabízíme práci pro absolventy v obchodním oddělení - pozice Specialista prodeje nebo také zjednodušeně Operátor call centra. Operátor má za úkol volat klientům, kteří projevili na webu zájem o naše služby (žádné otravování lidí, kteří nemají zájem) a následně s nimi hledat nejvhodnější řešení jejich pojištění. V ideálním případě končí takový hovor uzavřením pojistné smlouvy (v průměru se tak stane u každého třetího hovoru, což je oproti jiným call centrům nadprůměrná úspěšnost).

Jaký by měl absolvent být? Nejdůležitější je, aby byl komunikativní, ambiciózní a měl zájem o práci v prodeji. Operátor tráví prakticky celou směnu na telefonu a nesmí mu tedy dělat problém každodenní komunikace s klienty, musí mít radost z výsledků své práce. Měl by mít soutěživou povahu a touhu po tom být nejlepší. Vše ostatní vás naučíme!

Naše firma se neustále rozrůstá a rádi mezi sebou přivítáme šikovné absolventy. Pokud si myslíte, že právě vy jste ten správný kandidát, podívejte se na náš inzerát a dejte nám o sobě zasláním životopisu vědět.

Oblíbené

Logo srovnávače KlikpojištěníO Klikpojištění

Společnost Klikpojisteni.cz s.r.o. nabízí svým klientům možnost najít nejlevnější nebo nejvýhodnější povinné ručení během někol...

Logo srovnávače KlikpojištěníKontakty

Klikpojisteni.cz, s.r.o. IČ: 08682704 DIČ: CZ08682704 Sokolovská 371/1, 186 00 Praha 8 E-mail: info@klikpojiste...