Práce v call centru

Detailní záběr na operátorku.

Zajímá vás, jaké to je pracovat v call centru, co tato práce obnáší, co je potřeba umět a v čem je naše call centrum výjimečné? Pak pozorně čtěte a možná přijdete na to, že právě naše call centrum je pro vás to pravé.

V zásadě lze call centra rozdělit do několika skupin. Existují call centra, kde se provádí průzkumy trhu, call centra věnující se zákaznickému servisu, call centra prodejní nebo call centra smíšená, která předchozí možnosti kombinují dle aktuální potřeby.

V Klikpojisteni.cz máme call centrum prodejní, ne však ledajaké a obyčejné. Klasickým modelem prodeje po telefonu je obvolávání tzv. studených kontaktů (nevíte, komu voláte) a vnucování produktů, které je aktuálně potřeba prodat. U nás to ale funguje jinak. Obvolávanými jsou lidé, kteří předem projevili zájem o naše služby a pravděpodobnost příjemného hovoru a uzavřené smlouvy je tam nesrovnatelně větší. V průměru každý třetí hovor vede k uzavření pojistné smlouvy.

Náplní práce našich operátorů je tedy kontaktování klienta, který projevil o zavolání zájem, vyplnění formuláře s údaji o něm a jeho voze (či domově) a následné hledání nejvhodnějšího řešení jeho pojištění. Nejde tedy jen o slepý prodej, ale o dialog mezi operátorem a klientem, jehož výsledkem je pojistná smlouva, která je pro klienta výhodná a kvůli které celý dialog absolvoval. Žádné podvody, skryté nástrahy nebo vnucování nepotřebných produktů. My hrajeme fair. A navíc je z našeho call centra vidět až na Pražský hrad!

Pro práci v Klik call centru je potřeba být komunikativní, otevřený, ambiciózní a nebát se mluvit s lidmi. Musí vás bavit každodenní komunikace s klienty a musíte mít obchodního a soutěživého ducha. Chcete-li něco dokázat a zajímá-li vás obchod, možná je to příležitost právě pro vás.

Zajímá vás práce v call centru? Podívejte se na volná pracovní místa a zašlete nám svůj životopis.

Oblíbené

Logo srovnávače KlikpojištěníO Klikpojištění

Společnost Klikpojisteni.cz s.r.o. nabízí svým klientům možnost najít nejlevnější nebo nejvýhodnější povinné ručení během někol...

Logo srovnávače KlikpojištěníKontakty

Klikpojisteni.cz, s.r.o. IČ: 08682704 DIČ: CZ08682704 Sokolovská 371/1, 186 00 Praha 8 E-mail: info@klikpojiste...