Prohlídka vozu při sjednání havarijního pojištění

Muž sepisující dopravní protokol o nehodě.

Sjednáte-li si u nás havarijní pojištění, bude nutné doložit pojišťovně, že Váš vůz je v okamžiku uzavírání pojištění nepoškozen. Způsob, jakým se to prokazuje se liší podle hodnoty vozu a individuálních podmínek pojišťoven.

V každém případě platí, že do doby doložení stavu Vašeho vozu, je-li vyžadováno, je Vaše spoluúčast v případě pojistné události navýšena na 99%.

Jednou z možností, kterou nabízíme, je prohlídka na stanicích STK, kterou zajišťuje společnost Dekra. Tato prohlídka je pouze pro potřeby pojišťovny a nemá s běžnou technickou kontrolou nic společného. Dle instrukcí, které obdržíte e-mailem při sjednání pojistné smlouvy o havarijním pojištění, si domluvíte termín schůzky na libovolné provozovně. Seznam provozoven obdržíte současně s instrukcemi a pojistnou smlouvou.

U pojišťovny Allianz zajišťuje prohlídky společnost Cebia.

Prohlídka Vám zabere maximálně 15 minut času a je pro Vás zdarma. Během chvilky Vám odpovědný pracovník vozidlo prohlédne a nafotí. Tím je Vaše pojistka kompletní a spoluúčast je v případě pojistné události ve standardní výši dle Vámi zvolené varianty.

U nového auta prohlídka není třeba.

V některých případech stačí fotodokumentace vozidla.

Oblíbené

Klikař - I havarijní je s klikem nejvýhodnější.Nejlevnější havarijní pojištění

Zvolte si variantu havarijního pojištění, která kryje pouze Vaše rizika! Ve městě se pojistěte proti vandalismu, na vesnici...

Klikař - NevěříšHavarijní pojištění srovnání

Nemusíte nikam chodit, stačí Vám zadat pár údajů o Vás a Vašem voze do kalkulačky havarijního pojištění. Při srovnání havar...