Slevové šeky Klikpojištění

Logo srovnávače Klikpojištění

Pokud jste byli s našimi službami spokojeni, můžete nás doporučit svým přátelům a známým a za každou zaplacenou smlouvu od nás získáte odměnu ve výši 100 Kč. Zároveň každý, koho nám takto doporučíte, od nás získá dodatečnou slevu na své pojištění ve výši 100 Kč.

Každý šek má unikátní kód, který je svázán s Vaším jménem. Stačí, aby Váš přítel nebo známý uvedl při sjednání pojistky tento kód, a my mu poskytneme dodatečnou slevu ve výši 100 Kč.

Pro Vaše přátele a známé jsou podmínky pro uplatnění šeku následující:

1. Při sjednání pojistky sdělí našemu operátorovi kód šeku.

2. Plná cena pojistky musí být připsána na náš účet nejpozději v den splatnosti pojistky.

3. Dodatečná sleva ve výši 100 Kč bude vrácena do 6 pracovních dnů od uhrazení pojistky převodem částky 100 Kč na bankovní účet, ze kterého byla pojistka placena za předpokladu, že pojistka nebyla mezitím stornována. V případě platby složenkou je nutné sdělit číslo bankovního účtu.

Pro Vás to funguje takto:

1. V okamžiku, kdy Váš přítel nebo známý zaplatí pojistku, u které při sjednání uvedl Váš unikátní kód, připíše náš systém k Vašemu jménu částku 100 Kč.

2. Jedenkrát za měsíc Vám vyplatíme celkovou odměnu podle počtu pojistek, u kterých Váš přítel nebo známý uplatnil Váš unikátní kód. Tato odměna bude vyplacena automaticky nejpozději do 15 dne od konce měsíce za předcházející měsíc převodem na bankovní účet, ze kterého byla zaplacena Vaše pojistka.

3. Pokud Vám nestačí šeky, které jste od nás dostal v papírové podobě, můžete nám zavolat a my Vám pošleme další. Nebo stačí Vašim přátelům a známým napsat Váš unikátní kód na kus papíru.

4. Slevový šek je možné uplatnit i na Vaše další auto. I v tomto případě od nás získáváte dodatečnou slevu ve výši 100 Kč na další pojistku a 100 Kč bonus.

5. Celková výše odměny je omezena částkou 1 500 Kč na rok.

Oblíbené

Klik 3.0 - Povinné ručeníNejlevnější povinné ručení

Obratem pro Vás najdeme nejlevnější povinné ručení. Veškeré nabídky pro Vás přehledně seřadíme takže ihned uvidíte, která pojiš...

Klikař - I havarijní je s klikem nejvýhodnější.Nejlevnější havarijní pojištění

Zvolte si variantu havarijního pojištění, která kryje pouze Vaše rizika! Ve městě se pojistěte proti vandalismu, na vesnici...