Nejlevnější pojištění domácnosti

  • Pojištění na 300 tis. od 505 Kč ročně
  • Vše online a bez papírů
  • Akční slevy přes call centrum

Tipy na nejlevnější pojištění domácnosti

Spočítejte si během 2 minut, na kolik Vás vyjde pojištění domácnosti. Nabídky Vám přehledně seřadíme a Vy okamžitě uvidíte, jaké je nejlevnější pojištění domácnosti. Můžete si snadno spočítat pojištění domácnosti, nemovitosti nebo kombinaci obojího.

Nejlevnější pojištění domácnosti - jak postupovat?

Stanovte správně pojistnou částku. Vyhnete se tak riziku přepojištění nebo podpojištění.

Pojistěte se pouze proti rizikům, která Vám reálně hrozí. Nicméně základní rizika, jako jsou například živly nebo vykradení byste měli mít pojištěny vždy.

Zvolte roční frekvence placení. Bývá levnější než kvartální.

Zjistěte si, u koho máte sjednáno zákonné pojištění vozidla. Pojišťovny většinou nabízejí slevu, máte-li u nich více než jednu pojistku.

Zvolte vyšší spoluúčast. V případě pojistné události se budete na škodě podílet částkou ve výši spoluúčasti, ale ušetříte na pojistném.

Nové pojistky mohou mít pojištění odpovědnosti z občanského života v ceně. To se hodí, když například vytopíte sousedy. Určitě si vyberte pojištění domácnosti s odpovědností.

Oblíbené

Klik 3.0 - Povinné ručeníNejlevnější povinné ručení

Obratem pro Vás najdeme nejlevnější povinné ručení. Veškeré nabídky pro Vás přehledně seřadíme takže ihned uvidíte, která pojiš...

Klikař - I havarijní je s klikem nejvýhodnější.Nejlevnější havarijní pojištění

Zvolte si variantu havarijního pojištění, která kryje pouze Vaše rizika! Ve městě se pojistěte proti vandalismu, na vesnici...