Garance nejlepší ceny povinného ručení

Logo srovnávače Klikpojištění

Akční nabídka se vztahuje na:

Kalkulaci povinného ručení, která byla učiněna prostřednictvím portálu www.klikpojisteni.cz v období od 15. května 2014 do 15. listopadu 2014.

Pojistníka vozu, který je fyzickou osobou a je shodný s provozovatelem (vlastníkem) vozu.

Pojistníka vozu, který v posledních 5 letech nezavinil dopravní nehodu a který je osobou starší 30 let, jejíž počet bonusových měsíců, které lze uplatnit pro stanovení ceny povinného ručení, je podle údajů české kanceláře pojistitelů (ČKP) 60 měsíců a více.

Jak garance nejlepší ceny funguje

Operátor Klikpojisteni.cz Vám na základě kalkulace učiněné dle bodu 1 učiní telefonicky cenovou nabídku na povinné ručení. Pokud takto učiněná cenová nabídka nebude nižší, než je cena Vašeho povinného ručení se srovnatelnými parametry a s datem počátku pojištění nebo datem výročí pojistné smlouvy od 15. května 2014 do 31. prosince 2014, zašleme Vám poukázku na benzín nebo na nákup na mall.cz v hodnotě 500 Kč do 5 pracovních dnů od předložení dokladů o Vaší pojistce.

Hodnocenými parametry pro posouzení srovnatelnosti jsou: limit pojistného plnění, obsah pojistky (např. typy připojištění, benefity apod.), frekvence platby a počet uznaných bonusových měsíců. Jak získat poukázku, pokud jsme Vám nenabídli lepší cenu V případě nové pojistky zaslat kopii pojistné smlouvy a doklad o jejím zaplacení. V případě prodloužení stávající pojistné smlouvy zaslat kopii výročního dopisu, kopii pojistné smlouvy a doklad o jejím zaplacení. Veškeré doklady je nutné zaslat poštou na Klikpojisteni.cz a.s., Akční nabídka, Sokolovská 371/1, 186 00 Praha 8. Poukázku na benzín nebo na nákup na mall.cz v hodnotě 500 Kč Vám zašleme do 5 pracovních dnů od obdržení dokladů na Vámi udanou adresu poštou.

V případě dotazů je možné volat na 225 989 514. Obecná ustanovení Klikpojisteni.cz jako organizátor akce si vyhrazuje právo rozhodnout v případě jakýchkoli sporů nebo nejasností ohledně pravidel akční nabídky. Organizátor si vyhrazuje právo změnit pravidla této akční nabídky v případě závažných důvodů a přiměřeně informovat o těchto změnách žadatele o akční nabídku. Svou účastí v této akci účastník potvrzuje, že se s těmito pravidly seznámil a že s nimi souhlasí.

Oblíbené

Klik 3.0 - Povinné ručeníNejlevnější povinné ručení

Obratem pro Vás najdeme nejlevnější povinné ručení. Veškeré nabídky pro Vás přehledně seřadíme takže ihned uvidíte, která pojiš...

Klikař - I havarijní je s klikem nejvýhodnější.Nejlevnější havarijní pojištění

Zvolte si variantu havarijního pojištění, která kryje pouze Vaše rizika! Ve městě se pojistěte proti vandalismu, na vesnici...