Garance nejlepší ceny povinného ručení

Logo srovnávače Klikpojištění

Akční nabídka se vztahuje na:

Kalkulaci povinného ručení, která byla učiněna prostřednictvím portálu www.klikpojisteni.cz v období od 15. května 2014 do 15. listopadu 2014.

Pojistníka vozu, který je fyzickou osobou a je shodný s provozovatelem (vlastníkem) vozu.

Pojistníka vozu, který v posledních 5 letech nezavinil dopravní nehodu a který je osobou starší 30 let, jejíž počet bonusových měsíců, které lze uplatnit pro stanovení ceny povinného ručení, je podle údajů české kanceláře pojistitelů (ČKP) 60 měsíců a více.

Jak garance nejlepší ceny funguje

Operátor Klikpojisteni.cz Vám na základě kalkulace učiněné dle bodu 1 učiní telefonicky cenovou nabídku na povinné ručení. Pokud takto učiněná cenová nabídka nebude nižší, než je cena Vašeho povinného ručení se srovnatelnými parametry a s datem počátku pojištění nebo datem výročí pojistné smlouvy od 15. května 2014 do 31. prosince 2014, zašleme Vám poukázku na benzín nebo na nákup na mall.cz v hodnotě 500 Kč do 5 pracovních dnů od předložení dokladů o Vaší pojistce.

Hodnocenými parametry pro posouzení srovnatelnosti jsou: limit pojistného plnění, obsah pojistky (např. typy připojištění, benefity apod.), frekvence platby a počet uznaných bonusových měsíců. Jak získat poukázku, pokud jsme Vám nenabídli lepší cenu V případě nové pojistky zaslat kopii pojistné smlouvy a doklad o jejím zaplacení. V případě prodloužení stávající pojistné smlouvy zaslat kopii výročního dopisu, kopii pojistné smlouvy a doklad o jejím zaplacení. Veškeré doklady je nutné zaslat poštou na Klikpojisteni.cz a.s., Akční nabídka, Sokolovská 371/1, 186 00 Praha 8. Poukázku na benzín nebo na nákup na mall.cz v hodnotě 500 Kč Vám zašleme do 5 pracovních dnů od obdržení dokladů na Vámi udanou adresu poštou.

V případě dotazů je možné volat na 225 989 514. Obecná ustanovení Klikpojisteni.cz jako organizátor akce si vyhrazuje právo rozhodnout v případě jakýchkoli sporů nebo nejasností ohledně pravidel akční nabídky. Organizátor si vyhrazuje právo změnit pravidla této akční nabídky v případě závažných důvodů a přiměřeně informovat o těchto změnách žadatele o akční nabídku. Svou účastí v této akci účastník potvrzuje, že se s těmito pravidly seznámil a že s nimi souhlasí.

Oblíbené

Nejlevnější povinné ručení již od 968 Kč najdete na Klik.czNejlevnější povinné ručení

Obratem pro Vás najdeme nejlevnější povinné ručení. Veškeré nabídky pro Vás přehledně seřadíme takže ihned uvidíte, která pojiš...

Klikař - I havarijní je s klikem nejvýhodnější.Nejlevnější havarijní pojištění

Zvolte si variantu havarijního pojištění, která kryje pouze Vaše rizika! Ve městě se pojistěte proti vandalismu, na vesnici...