Povinné ručení ceník

  • Náš ceník povinného ručení začíná na 968 Kč
  • Přehledně seřazené ceny povinného ručení
  • Další slevy mimo ceník Vám nabídne náš specialista

Spočítejte si ceník povinného ručení pro Váš vůz

Ceník povinného ručení získáte vyplněním několika údajů o Vašem voze a o Vás. Dostanete přehledný ceník seřazený podle cen a pojišťoven včetně obsažených připojištění. Je pouze na Vás, zda si vyberete pouze nejlevnější povinné ručení nebo dražší produkt s lepšími parametry.

Abychom mohli vypočítat ceník povinného ručení pro Vás, je nutné zadat několik základních údajů, které jsou nezbytné pro přesný výpočet ceny. Zároveň platí, že údaje, na základě kterých pojišťovny stanovují cenu povinného ručení, se mohou lišit. Například některá pojišťovna může stanovovat cenu povinného ručení mimo jiné na základě druhu paliva, ale pro další je to nepodstatný údaj.

Základní údaje pro výpočet ceny povinného ručení jsou čtyři:

Výkon nebo objem motoru. Čím silnější motor, tím vyšší cena povinného ručení.

Adresa osoby, která uzavírá pojištění, takzvaného pojistníka. Obecně platí, že ve velkých městech je povinné ručení dražší. A naopak.

Věk pojistníka. Zde je logika taková, že starší řidič má více řidičských zkušeností, a tedy je menší pravděpodobnost, že na silnici způsobí nehodu.

Vaše řidičská historie neboli takzvané bonusové měsíce. Jak dlouho řídíte a kolik nehod jste způsobili. Řidiči, kteří jezdí bez jimi zaviněných nehod, mají cenu povinného ručení výrazně nižší.

Oblíbené

Klik 3.0 - Povinné ručeníPorovnání povinného ručení

Pro porovnání povinného ručení Vám stačí počítač nebo telefon a 5 minut Vašeho času. Na jednoduché kalkulačce si můžete sami z ...

Klikař - I havarijní je s klikem nejvýhodnější.Nejlevnější havarijní pojištění

Zvolte si variantu havarijního pojištění, která kryje pouze Vaše rizika! Ve městě se pojistěte proti vandalismu, na vesnici...